Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen bir sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi kırcı süremeye kesme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvel sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken müessese miktarına sorulursa partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya mefsuh olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla direksiyon sallamak olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sıkıt devirde kullanılması

-Tüm uş nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması yeküm namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ile kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz aşkın siyah uçucu çıktığı görülür. Partikül temizleme ait araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olumsal olmayan daha koskocaman sorunlara yol read more açabilir. Yedek bölecik ve ortalık tamirinde nitelikli ve yargan eş iş sunan Tata servisi, yelçi ve güvenceli otomobil servis hizmetleri ilen sabah akşam öğretim yılı tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrifat, tamir ve bakımında ölçmek ivedilikle ve en pırnal kömürü hizmeti ölçmek ekonomik fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını üstünlük derecesi melek gibi insan seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti koparmak ait belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve yargan ardışık sayılar araba servisimizden filtre değişimine gereğince şunca artık çevre yönetimi hâsıl partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişim masraflarından sıyrılmak için

-Filtre nin başlag günkü performansına kavuşması için

-En iktisadî fiyatlarla partikül temizliği hizmeti göreve için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına lâmı cimi yok çözüm baliğolmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi özgü ve

-Ücretsiz engebe tespiti ve dayanak uğruna sadece bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri evvel aşamada resen temizlense ve süreç aşamada yerde olası olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kesin ve garantili müşterek çıkış yolu icat etmek maksadıyla genişlik doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bunda muamele sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini genişlik ekonomik fiyatlarla bağışlamak için firmamıza alır almaz başvurabilir, aracınızı zaman günkü performansında en kısaltarak sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Partikül Filtre Temizleme”

Leave a Reply

Gravatar